“Atbildīga biznesa vēstneši” programmas absolventi veicinās korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas praksi

Nov 16, 2022

Lai veicinātu korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas stiprināšanu organizācijās, kā arī savstarpējo zināšanu, informācijas un pieredzes pārnesi ilgtermiņā, ceturtdien, 17. novembrī, plkst. 13.00 pirmajā pasākumā pulcēsies organizācijas “CSR Latvia” “Atbildīga biznesa vēstneši” programmas absolventi.

Mācību programma “Atbildīga biznesa vēstneši” izveidota. 2018. gadā, un līdz šim to absolvējuši 97 pārstāvji no 50 organizācijām, kuri kopā ar mentoriem izstrādājuši ilgtspējas iniciatīvas projektus (69 iniciatīvas) savos uzņēmumos vai organizācijās, sekmējot sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu uzņēmējdarbības praksi. Globālu un lokālu izaicinājumu dēļ korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas jautājumi uzņēmumu un organizāciju dienaskārtībā ieņem arvien lielāku lomu. Tāpēc mums, organizācijas “CSR Latvia” biedriem, jādomā, kā nodrošināt, lai organizācijās un uzņēmumos būtu pieejama jaunākā un aktuālākā labā prakse šo jautājumu risināšanai,” pauž biedrības valdes priekšsēdētāja Agnese Alksne-Bensone.

“Atbildīga biznesa vēstneši” absolventu izveidotā kopiena nodrošinās ne tikai savstarpējo zināšanu un prakses pārnesi, bet arī korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas jautājumu aktualizēšanu citās organizācijās un uzņēmumos.

Mūsu mācību programmas absolventi un viņu sasniegumi un paveiktais ir labākā atsauksme, motivācija un apliecinājums, kāpēc uzņēmumiem un sabiedrībai kopumā ir jādomā par ilgtspējas un korporatīvās sociālās atbildības jautājumiem. Pasākuma laikā pasniegsim arī atzinības rakstus sekmīgākajām ilgtspējas iniciatīvām, kas iedvesmu rada programmas laikā,” ” piebilst A. Alksne-Bensone.

“Atbildīga biznesa vēstneši” absolventu kopienas atklāšanas pasākums tiek veidots projekta “Komunikācijas pilnveidošana un biedrības tēla stiprināšana sabiedrībā un finanšu avotu diferencēšana” ietvaros, kas saņēmis Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu. Līdztekus šīm aktivitātēm biedrība īsteno vēl citas aktivitātes, lai pilnveidotu organizācijas komunikāciju un reputāciju ilgtermiņā.

Par CSR Latvia

CSR Latvia jau 10. gadus apvieno lielākās nevalstiskās organizācijas Latvijā, uzņēmumus, ekspertus un akadēmiskās vides pārstāvjus, lai kopīgi strādātu pie korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas prakses ieviešanas ne tikai uzņēmumos, bet arī publiskajā sektorā un valsts politikas dokumentos, tiesību aktos. CSR Latvija ir Eiropas lielākās atbildīga biznesa pārstāvošās organizācijas – CSR Europe, biedrs. Šī organizācija apvieno vairāk kā 10 000 uzņēmumus un 42 nacionālā līmeņa platformas, ir sadarbības partneris Eiropas Komisijai, veidojot Eiropas Savienības korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas politiku dažādās jomās.

Mājas lapa: www.csrlatvia.lv

Projekts “Komunikācijas pilnveidošana un biedrības tēla stiprināšana sabiedrībā un finanšu avotu diferencēšana” saņēmis Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu.