Piedalies Baltijas līmeņa pētījumā par korporatīvo sociālo atbildību!

Aug 5, 2015

Piedalies pētījumā!

Korporatīvā sociālā atbildība Baltijas valstīs 2015

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas atbildīgu uzņēmumu un ietekmes pušu organizācijas ir sagatavojušas aptauju, kurā vēlamies noskaidrot Baltijas uzņēmumu korporatīvās sociālās atbildības aktivitāšu un politiku mērķus, ietekmi, izaicinājumus un nākotnes prognozes.
 
Aptaujas dati tiks izmantoti, lai salīdzinātu korporatīvās sociālās atbildības statusu Baltijas valstīs un Somijā, kā arī, lai veidotu Latvijas nacionālo korporatīvās sociālās atbildības stratēģiju. Šāds pētījums Latvijā tiek veikts pirmo reizi, un tā metodoloģija ir aizgūta no KSA Latvija sadarbības partnera Somijas korporatīvās sociālās atbildības organizācijas FIBA.
 
Pētījumā aicināti piedalīties uzņēmumu vadītāji un īpašnieki, kā arī pārstāvji, kas nodarbojas ar korporatīvās sociālās atbildības jautājumiem uzņēmumā, piemēram, kvalitātes, personāla, iepirkumu, komunikācijas, biznesa attīstības vadītāji.

Aptaujas saite: https://tnsmyclient.com/global/u?t=sjR5v5d7c&language=lv-LV (kopēt pārlūkā)
 
Kā piedalīties?
 

Atbildes aicinam sniegt līdz 10.augustam!

Pētījuma organizatori

Latvijas Korporatīvās sociālās atbildības platforma (KSA Latvija/ CSR Latvia), sadarbībā ar Lietuvas atbildīga biznesa asociāciju – LAVA (CSR Lithuania – LAVA), Igaunijas atbildīga biznesa forumu (CSR Estonia), Somijas korporatīvās sociālās atbildības organizācijas FIBA un Ziemeļvalstu ministru padomes “Norden” fonda atbalstu.
 
KSA Latvija

KSA Latvija apvieno nevalstiskās organizācijas, uzņēmējus un akadēmiskās vides pārstāvjus, kuri atbalsta korporatīvās sociālās atbildības prakses stiprināšanu Latvijā. KSA Latvija ir nacionālais partneris CSR Europe, kas apvieno korporatīvās sociālās atbildības platformas no 30 valstīm, kopumā pārstāvot 10 000 uzņēmumus un to intereses ES līmenī ilgtspējas un korporatīvās sociālās atbildības jomā.
 
Uzņēmumu datubāzes atlase sadarbībā ar:  

Aptaujas tehnoloģiskā platforma:  Igaunijas pārstāvniecība