KSA nacionālās stratēģijas ziņojuma projekta prezentācija un meistarklase

Okt 17, 2016

IELŪGUMS

Kā uzņēmuma ne-finanšu ietekme kļūst par finansiālu ietekmi uz uzņēmuma rezultātiem?

Sadarbojoties Latvijas Korporatīvās sociālās atbildības platformai (KSA Latvija/ CSR Latvia), Lietuvas Atbildīgo uzņēmumu asociācijai – LAVA un Zviedrijas nacionālajai korporatīvās sociālās atbildības organizācijai – CSR Sweden, ir tapis Latvijas nacionālās korporatīvās sociālās atbildības stratēģijas ziņojums. Aicinām Jūs iepazīties ar šī ziņojuma galvenajiem secinājumiem klātienē, kā arī piedalīties meistarklasē, ko pasniegs mūsu partneri no CSR Sweden.

Norises vieta Microsoft Latvija birojs, Zaļā iela 1, Rīga, 2016.gada 28.oktobris.

Programma 

9:30 – 10:00 – Reģistrācija

10:00 – Pasākuma atklāšana

Agnese Alksne, CSR Latvia valdes priekšsēdētāja

Microsoft Latvia pārstāvis (tbc)

Meistarklase (translācija arī Viļņā) 

10:15 – “Kā uzņēmuma ne-finanšu ietekme kļūst par finansiālu ietekmi uz uzņēmuma rezultātiem?”, Ola Löhman, CSR Sweden

12:15 – Kafijas pauze

Ziņojuma prezentācija 

12:45 – “Latvijas nacionālās korporatīvās sociālās atbildības stratēģijas ziņojums – secinājumi un rekomendācijas,” Dace Kavasa, EVOLVE, CSR Latvia biedrs 

13:45 – “Uzņēmuma ilgtspējas pārvaldības novērtējums” (metodoloģija), Agnese Alksne, CSR Latvia

14:00 – Noslēgums

Reģistrācija līdz 26.oktobrim: ŠEIT!

Pasākums notiek sadarbībā ar Microsoft Latvija un Microsoft Lietuva.

Par projektu:

Projekta mērķis bija sagatavot Latvijas nacionālās korporatīvās sociālās atbildības stratēģiju un pārskatīt Lietuvas nacionālo korporatīvas sociālās atbildības stratēģiju, kā arī mācīties no Zviedrijas nacionālās atbildīga biznesa organizācijas stratēģijas plānošanu un virzīšanu pieņemšanai valdībā. Projekta rezultātā ir panākta ciešāka sadarbība starp organizācijām, bet ilgtermiņā tā ir iespēja uzņēmumiem saņemt atbalstu labākas biznesa prakses veidošanai – piemēram, sadarbībā ar dažādām ietekmes pusēm, kā arī regulējuma sabalansēšanai KSA novērtēšanai un ziņošanai.

Par CSR Latvia:

Latvija Korporatīvās sociālās atbildības platforma (CSR Latvia) ir ietekmes pušu platforma, kura tika dibināta 2013.gada’CSR Latvia ir nevalstiskā organizācija, kas pavieno NVO, privātā un publiskā sektora organizācijas, ekspertu KSA jomā, kuru kopīgais mērķis ir stiprināt Latvijas biznesa attīstību, kas balstīts uz KSA vērtībām un principiem. CSR Latvia ir nacionālais pārstāvis CSR Europe – lielākā atbildīga biznesa platforma, apvieno līdz 10 000 uzņēmumus un 42 ietekmes pušu platformas.