KSA Latvija tiekas ar Lietuvas un Igaunijas partneriem

Mai 23, 2014

2014.gada 23.maijā Biznesa ietekmes pušu sadarbības platforma KSA Latvija tikās ar Igaunijas „Atbildīga Biznesa forums” direktoru Marko Siller un “Lietuvas atbildīga biznesa asociācija”  Audronė Alijošiutė un Ruta Jasiene pārstāvēm.

Tikšanās mērķis bija apspriest situāciju korporatīvās sociālās atbildības jomā, piemēram, par biznesa izpratni KSA jomā, par ziņošanas praksi, valsts atbalstu un citiem svarīgiem KSA jautājumiem.

Sadarbības partneri vienojās par sadarbības nostiprināšanu, rudenī rīkojot Baltijas līmeņa nacionālo organizāciju biedru tikšanos, parakstot līgumu par sadarbību, uzsākt Baltijas līmeņa pētījumu, pateicoties saņemtajam Norden programmas atbalstam, kā arī par konferences rīkošanu ES Padomes Latvijas prezidentūras laikā.

Prezentācijas pieejamas biedriem www.ksalatvija.lv biedru sadaļā.

„LAVA – Lietuvas atbildīga biznesa asociācija”

2005.gadā Lietuvā tika nodibināta organizācija „LAVA – Lietuvas atbildīga biznesa asociācija” – (Lietuvas KSA) mērķis – koordinēt organizācijas biedrošanās aktivitātes, pārstāvēt asociācijas biedrus un aizstāvēt to intereses saistībā ar organizācijas mērķiem un interesēm. Asociācijas misija – veicināt atbildīgu uzņēmējdarbību, kā nosacījumu ilgtspējīgai Lietuvas biznesa attīstībai. Asociācijas biedri apmainās ar informāciju, pieredzi un inovācijām KSA jomā, lai uzlabotu uzņēmumu darbības stratēģiju, kā arī kopīgi īstenotu projektus sabiedrības interesēs.

Vairāk informācijas: http://www.asociacijalava.lt/

„Atbildīga Biznesa forums”

Igaunijā kopš 2006. gada uzņēmumu un dažādas nevalstiskas organizācijas apvienojušās organizācijā „Atbildīga Biznesa forums”, kuras mērķis ir veicināt KSA politikas ieviešanu Igaunijas uzņēmumos un atpazīstamību sabiedrībā. Šī organizācija darbojas kā kompetences veicināšanas un KSA prakses ziņošanas centrs. Atbildīga Biznesa forums Igaunijā apvieno speciālistus, kas var dalīties savās zināšanās un pieredzē, lai atbalstītu un konsultētu dažādas KSA iniciatīvas. 

Vairāk informācijas: www.csr.ee

KSA Latvija apvieno un aicina pievienoties privātā, publiskā un NVO sektora organizācijas, kā arī ekspertus, kuri vēlas sekmēt Latvijas uzņēmēju darbību un attīstību, ieviešot organizāciju stratēģijās korporatīvā sociālās atbildības principus. Biedri, iestājoties biedrībā, apliecina savu gatavību būt līderiem šajā jomā. Vairā par biedrību un KSA lasiet www.ksalatvija.lv.