KSA Latvija tiekas ar CSR Europe

Mar 10, 2014

2014.gada 10. martā KSA Latvija Briselē (Beļģija) tikās ar CSR Europe, lai pārrunātu sadarbības iespējas.

CSR Europe – organizācija ir Eiropas vadošais biznesa un nacionālo pārstāvniecību tīkls Eiropā korporatīvās sociālās atbildības jomā. Tas darbojas kā Eiropas platforma uzņēmumiem un to ietekmes pusēm, lai apmainītos savstarpēji ar informāciju, kā arī sadarbotos,  lai kļūtu par Eiropas līderiem – ilgtspējīgiem un sociāli atbildīgiem uzņēmumiem. CSR Europe tīklā ir ap 70 korporatīvie biedri un 37 nacionālās sociālās atbildības organizācijas, taču kopā tā apvieno vairāk nekā 5000 uzņēmumus un darbojas kā platforma tiem uzņēmumiem, kas vēlas attīstīt atbildīgu biznesa praksi un pozitīvi ietekmēt sabiedrību. Lai spētu sasniegt savus mērķus, CSR Europe sadarbojas ar CSR organizācijām visā pasaulē.

KSA Latvija vēlas kļūt par šīs organizācijas biedru, lai spētu mijiedarboties un gūt kvalitatīvu pieredzi veiksmīgai korporatīvās sociālās atbildības ieviešanai uzņēmuma stratēģijās.

KSA Latvija apvieno un aicina pievienoties privātā, publiskā un NVO sektora organizācijas, kā arī ekspertus, kuri vēlas sekmēt Latvijas uzņēmēju darbību un attīstību, ieviešot organizāciju stratēģijās korporatīvā sociālās atbildības principus. Biedri, iestājoties biedrībā, apliecina savu gatavību būt līderiem šajā jomā. Vairā par biedrību un KSA lasiet www.ksalatvija.lv.