KSA Latvija – atbalsta atbildīgu mazo biznesu

Nov 15, 2013

2013.gada 16. novembrī visā Latvijā norisinās Mazā biznesa diena, kuras mērķis ir dot iespēju mikro un mazajiem uzņēmējiem atvērt durvis jauniem klientiem, aicinot patērētājus uzzināt par mazajiem uzņēmumiem, kuri atrodas tuvumā dzīvesvietai, atbalstīt viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Mazajai biznesa dienai pieteikušies 1260 uzņēmumi visā Latvijā un turpat 10 tūkstoši pauduši gatavību atbalstīt Mazā biznesa dienu 15.novembrī.

KSA Latvija valdes priekšsēdētāja Agnese Alksne: „Uzņēmumi – Lursoft, Latvijas Pasts, Citadele, Latvijas Televīzija,  Latvijas Radio, Dienas Bizness, LETA, piedaloties iniciatīvā „Atbalsti mazo biznesu” ir snieguši  vērtīgu ieguldījumu ar multiplikatīvu efektu tādā sabiedrības grupā, kuru tradicionāli nenonāk atbalstāmo sabiedrības grupu sarakstā. Lielo uzņēmumu interesēs ir veicināt mazo uzņēmumu attīstību, piemēram, radot tiem bezmaksas mārketinga rīkus ar Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma iniciatīvas starpniecību. MVU ir daļa no to piegādes ķēdēm, kas nodrošina uzņēmumu funkcionēšanu. Ceram, ka nākamajā gadā uzņēmumi izmantos iespēju runāt tieši par saviem piegādātājiem, vērtējot savu ekonomisko ietekmi uz MVU.”

KSA Latvija apvieno un aicina pievienoties privātā, publiskā un NVO sektora organizācijas, kā arī ekspertus, kuri vēlas sekmēt Latvijas uzņēmēju darbību un attīstību, ieviešot organizāciju stratēģijās korporatīvā sociālās atbildības principus. Biedri, iestājoties biedrībā, apliecina savu gatavību būt līderiem šajā jomā. Vairā par biedrību un KSA lasiet www.ksalatvija.lv.